Перед покупкою будь-якої Знижки, уважно ознайомтеся з усіма умовами і обмеженнями.

Купуючи/замовляючи що-небудь у нас Ви тим самим погоджується і приймаєте всі правила, умови та обмеження, описані в цьому документі, в Умовах повернення, у Відмові від відповідальності, і в статті "Як вибрати Знижку?".

Знижка не додається до інших знижок та акцій. У разі якщо товар або послуга вже беруть участь в акції, але вона не так вигідна як ця Знижка - Ви може використовувати цю Знижку замість акції, але пам'ятайте, що в такому випадку 20% будуть відніматися від ціни без акції.

Купуючи/замовляючи Знижку Ви погоджуєтесь з тим що Знижка це не гарантійна послуга, тому вона поверненню і заміні не підлягає. Якщо Ви не впевнені у необхідності то купіть найдешевшу або замовте безкоштовну Знижку на 1 використаня або зв'яжіться з нами для консультації. Згідно Параметрам Знижки, вона фізично не може бути, не вигідною, якщо Ви будете її використовувати.

Забороняється реєстрація на сайті skidka-a7.com особам, що не досягли 18 років!  - у разі якщо ви бажаєте скористатись нашими послугами, що потребують обов'язкової реєстрації, то попросіть допомоги у повнолітніх близьких вам людей. У разі порушення вами цього пункту, чи інших правил і умов, відповідальність за можливі наслідки несете ви та особи що відповідальні за вас.

У разі надання недостовірних даних, ми не несемо відповідальність за можливі незручності, затримки, помилки чи інші можливі наслідки і втрати. Щоб цього уникати ми настійливо попереджаємо надавати достовірну інформацію.

Правила реагування на порушення і недоброзичливі дії:

Якщо Ви виявите безвідповідальність Партнера, та/або нашого співробітника, якщо в процесі використання наших послуг чи послуг Партнерів Вам не сподобалась якість обслуговування, будь ласка, повідомте нам про це. Також Ви можете залишити відгук на сторінці Партнера. Ми переконливо просимо періодично залишати відгуки про Партнерів і про наших співробітників в розділі Скарги та пропозиції. Особливо, після першого використання Знижки, нам важливо знати все було на вищому рівні.
При Реєстрації на нашому сайті, намагайтеся повідомляти нам звідки Ви про нас дізналися.

Для ідентифікації наших Клієнтів Партнерами, ми видаємо їм Код Знижки, ввівши який, на нашому сайті, Партнер отримає доступ до даних Клієнта і безпосередньо Параметрами його Знижки.

Приклад Коду Знижки:

ТАРИФ-DD-MM-YY-0000-0000, де:

 • ТАРИФ - Тариф Знижки
 • DD - день покупки Знижки
 • MM - місяць покупки Знижки
 • YY - рік покупки Знижки
 • 0000 - код Клієнта
Поняття:

Знижка - це платна послуга, яку можна використовувати по всій Україні. Кожна Знижка має свої Параметри - умови і обмеження, але за великим рахунком, вони майже всі однакові. Після покупки Знижки Ви отримаєте Код Знижки, за допомогою якого Ви зможете ідентифікувати її.

знижка - це обіцяні -20% від ціни послуги або товару, які надає Вам наш Партнер, при наявності і відповідності з Параметрами Вашої Скиди. При наявності виключень, їх можна буде дізнатися на сторінці конкретного Партнера і його товарах чи послугах.

Параметри Знижки - це набір обмежень та умов, які вибрав для своєї Знижки кожен Клієнт. До Параметрів Знижки відносяться наступні обмеження:

 • термін дії (анулює Знижку по закінченню, в незалежності від решти Параметрів)
 • кількість використань (детальніше на сторінці Як вибрати Знижку?; також анулює Знижку по закінченню, в незалежності від решти Параметрів)
 • кількість використань на добу у одного і того ж Партнера (детальніше на сторінці Як вибрати Знижку?).

Клієнт - Клієнтом ми називаємо всіх, хто купив/замовив Знижку. Це можуть бути фізичні та юридичні особи, включаючи наших Партнерів.

клієнт - це всі інші, реальні та потенційні, наші клієнти і клієнти наших Партнерів.

Партнер - юридична особа або фізична особа - підприємець, з яким у нас є домовленість, для залучення клієнтів, з нашого боку і надання нашим Клієнтам 20% знижки (можуть бути винятки %), з боку Партнера.

партнер - інші компанії та фіз. особи, які не можуть надати знижку, але натомість можуть запропонувати свою корисну послугу, наприклад, телепередачі, шоу або канали.

Постачальник - компанія з якою ми домовилися про надання одноразової знижки на конкретне замовлення конкретного Клієнта. Використовується у разі відсутності Партнера який міг би задовольнити замовлення нашого Клієнта.

Тарифи Знижок - збірки Параметрів Знижок для зручно розподілу більш дорогих і дешевих Знижок. На даний момент є 4 Тарифу Знижки:

 • Minimal
 • Standart
 • GOLD
 • EXCLUSIVE

Власник – це Клієнт або Партнер чиї П.І.Б. вказані в Коді Знижки. Одночасно можна мати тільки одну Знижку.

Кількість використань - максимальне/куплене і залишилися кількість використань Знижки, по завершенню якого, вона автоматично анулюється до наступного продовження.

Категорії Партнерів (всі наші Партнери діляться на 3 категорії):

Сервіси – це сервісні центри, як широко відомі, з декількома філіями, так і маленькі, а також нові сервіси, які відповідають нашим вимогам. Можуть спеціалізуватися не тільки на комп'ютерній техніці але і на всіх інших пристроях, транспортних засобах, наприклад автосервіс. Також не обов'язково, щоб вони були офіційними представниками виробників, головним критерієм при відборі є якість. До цієї категорії також належать всі компанії/організації, які займаються ремонтом/обслуговуванням/установкою будь-якої техніки, обладнанням і облаштуванням приміщень, а також надають населенню/бізнесу різні послуги, наприклад клінінгові компанії, сервіси сюрпризів і привітань і всі інші послуги.

Магазини – сюди відносяться всі організації, які продають свій товар і/або перепродують товар інших виробників. Це і фізичні магазини, які торгують на певній території тільки в одному місті, і інтернет-магазини, без великого колективу, і великі магазини, що мають багато філій по всій Україні та популярні сайти для інтернет торгівлі, також це можуть бути і офіційні представники зарубіжних організацій і корпорацій.

Ресторани – сюди відносяться всі види закладів наших Партнерів, які готують та/або купують їжу і продають її своїм клієнта. Це їдальні, буфети, ресторани, mcdonald's та інше.

Якщо компанія є і Магазином і Сервісом, то у нас вона буде ставитися до тієї категорії, в якій більше товарів або послуг і покупців.

Нагадуємо також, що не варто говорити про наявність Знижки до уточнення остаточної ціни (без Знижки).

Ми залишаємо за собою право змінювати будь-які правила, умови та обмеження, при цьому, якщо ці зміни стосуються, наприклад, лише Клієнтів, то інших повідомляти про ці зміни ми не зобов'язані, а також якщо ці зміни стосуються лише нас або є незначними і не повинні стати причиною для непорозумінь - ми теж не зобов'язані повідомляти про них будь-кого. Зміни умов, правил та обмежень Ви можете спостерігати самостійно на відповідних сторінках та сторінках товарів, Партнерів.

 v.0.4 (13.02.2018)