Тестова співбесіда з роботодавцем
Є в наявності
50.00грн.
-
+

Опис / Умови

Тестове співбесіду з роботодавцем

Ви ніколи не проходили співбесіда про прийом на роботу? У Вас є хвилювання, які можуть Вам нашкодити на запланованому співбесіді? Якщо Ви бажаєте випробувати себе перш ніж йти на співбесіду - ми пропонуємо Вам пройти тестове співбесіда про прийом на роботу.

А може Ви і є роботодавець, але Вам набридли нудні і однотипні співбесіди, можливо Вам хочеться щось поміняти і внести різноманітність у свою роботу? Тоді Вам теж сюди! Пройдіть тестове співбесіду в свою ж компанію, щоб отримати новий погляд та ідеї для Ваших майбутніх співбесід.

Що для цього потрібно?

1) Коротко опишіть:

  • на яку посаду Ви проходите співбесіду
  • в якій компанії Ви хочете отримати роботу (реальний назва, контакти, якщо знаєте)
  • яким на Вашу думку буде Ваш роботодавець/здобувач (вкажіть стиль співбесіди: грубий добрий; байдужий або зацікавлений; квапливий або, навпаки, повільний; адекватний або неадекватний; не важливо - вибирайте самі)

2) Залиште свій мобільний телефон, щоб ми могли з Вами зв'язатися і чекайте нашого дзвінка.

3) Пам'ятайте! Це ТЕСТОВЕ співбесіду, але реагуйте так, ніби воно справжнє.

Це співбесіда є вираженням нашого суб'єктивного погляду і має переважно розважальний характер. Ми не гарантуємо, що на реальному співбесіді Вас будуть ставитися і поводитися так само, але ми докладемо зусиль, щоб зробити тестове співбесіду цікавим, захоплюючим і корисним для Вас.

Відгуків (0)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Контакти Партнерів