Порекомендувати компанію для Партнерства
Є в наявності
  • Модель: Пропозиції

Опис / Умови

Ми займаємося пошуком надійних і кращих компаній для Партнерства по всій Україні, але Ви також можете вплинути на цей процес і на швидкість залучення нових Партнерів, до того ж Ваші рекомендації додадуть впевненості в компанії і прискорять її залучення.

Якщо Ви знаєте будь-яку хорошу компанію, якій Ви довіряєте, в якому Ви купували послуги або товари - будь ласка, напишіть у відгуках на цій сторінці її назву та виберіть контакти. Ми розглянемо Вашу пропозицію, і у разі задоволення її якістю, постараємося домовитися з нею про Партнерство, після чого всі наші Клієнти зможуть використовувати Знижку в тій компанії.

Якщо Ви побачили рекомендацію компанії, з якою Ви мали негативний досвід - Ви також можете залишити відгук і описати проблему. Також це стосується і вже існуючих Партнерів - якщо Ви мали негативний досвід - будь ласка, розкажіть про це у відгуку на сторінці такого Партнера. Ми постараємося не допустити повторення негативного досвіду, а в разі якщо запропонована компанія або Партнер має занадто багато таких відгуків ми приймемо необхідні заходи по вирішенню і відшкодування завданих збитків (у разі необхідності) та/або знайдемо їм заміну.

Відгуків (0)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Контакти Партнерів