Ми не несемо відповідальність за роботу наших Партнерів, а вони - за нашу.

Ми не даємо 100% гарантію, що кожен наш Партнер, буде завжди виконувати свою роботу максимально якісно і ефективно, що ніхто ніколи не спробує обдурити когось.

Зі свого боку, ми докладаємо зусиль, щоб убезпечити від шахрайства і несумлінного виконання робіт, і якщо щось трапиться, ми докладемо зусиль, щоб вирішити цю проблему.

Наша основна турбота - забезпечення і збереження постійної вигоди нашої Знижки для Клієнтів, Партнерів і нас, а також ми бажаємо стати стимулятором для розвитку і покращення сфери послуг та бізнесу в Україні. Якщо Ви дотримуєтеся нашої позиції і не хочете щоб який-то учасник нашої діяльності обманював чи ображав іншого учасника, то Ви можете повідомити про такі дії нас і залишити відгук на сторінці такого Партнера, щоб ми могли вчасно і ефективно вирішити цю проблему.

Купуючи Знижку Ви погоджуєтесь з тим що Знижка це не гарантійна послуга, тому вона поверненню і заміні не підлягає. Якщо Ви не впевнені у необхідності то купіть найдешевшу Знижку на 1 використання або зв'яжіться з нами для консультації. Згідно Параметрам Знижки, вона фізично не може бути, не вигідною, якщо Ви будете її використовувати.

Також, ми не несемо відповідальність, якщо Ви купили Знижку, яка не виявилася Вам корисною. Щоб цього уникнути уважно читайте Умови надання послуг, Умови повернення та Як обрати Знижку?