GOLD 100
Є в наявності
2000.00грн.
-
+

Опис / Умови

Купіть цю Знижку і перейдіть на потрібний товар або послугу щоб подивитися Контакти Партнера і замовити зі Знижкою те що Ви бажали.

Після оплати Знижки, протягом 24 годин з Вами зв'яжеться представник компанії для підтвердження даних, після чого Ви отримаєте Код Знижки, в якому буде вказана інформація про його Власника (тобто - про Вас і Ваші Параметри Знижки). Якщо Ви хочете використовувати Знижку відразу ж після оплати, будь ласка, зв'яжіться з нами щоб отримати Код максимально швидко.

Для використання цієї Знижки Вам досить продиктувати Код Знижки та мати при собі телефон який Ви вказали при реєстрації.

В цілях безпеки, поки що, перегляд сторінки з Кодом Знижки доступний тільки Партнерам. Однак, якщо Ви хочете дізнатися залишки за своєю Знижку, Ви можете зв'язатися з нами через контакти або через віджет в правом нижньому куті.

Знижка не додається до інших знижок та акцій. У разі якщо товар або послуга вже беруть участь в акції, але вона не так вигідна як ця Знижка - Ви може використовувати цю Знижку замість акції, але пам'ятайте, що в такому випадку 20% будуть відніматися від ціни без акції.

Ця Знижка має такі Параметри:

  • за замовчуванням, Знижка становить -20%;
  • 100 використань;
  • строк дії = 1 рік;
  • поширюється на всіх Партнерів;
  • може використовуватися при оплаті будь-яких послуг/товарів у будь-яких наших Партнерів по всій Україні (крім винятків).

Максимальна кількість використань Знижок GOLD, на Партнера на день до 3 разів.

Пауза перед продовженням = 15 днів (після закінчення терміну дії або кількості використань Знижки).

Всі винятки з Параметрами, Ви зможете дізнатися на сторінці конкретного товару або послуги, а також на сторінці Партнера з цими винятками. У випадку, якщо на сторінці товару, послуги або Партнера зазначені винятки то до них застосовуються ті Параметри.


Нагадуємо також, що не варто говорити про наявність Знижки (за виключенням Ресторанів) до уточнення остаточної ціни (без Знижки).

Якщо Ви мали негативний досвід з одним з наших Партнерів, повідомте про це залишивши відгук на його сторінці.

Настійно рекомендуємо ознайомтеся з Умовами надання послуг, Умови повернення та Відмовою від відповідальності.

Відгуків (0)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Контакти Партнерів